Cestovní pojištění

Vůně dálek bez starostí
o výdaje na případné léčení…
Komerční cestovní pojištění Vám v případě vzniku pojistné události pomůže pokrýt náklady s ní spojené. Ať už jsou to náklady na poskytnutí první pomoci, ošetření ve zdravotním zařízení nebo nutná hospitalizace v nemocnici v zahraničí.

Kolik zaplatíte za neodkladnou zdravotní péči v zahraničí:

Řecko úraz kotníku, pád ze schodů (operace, hospitalizace) 256 500 Kč
Řecko poranění hlavy po pádu 189 000 Kč
Španělsko výron kotníku 180 900 Kč
Egypt žaludeční obtíže (jednodenní hospitalizace) 16 200 až 32 400 Kč
Chorvatsko poranění mořským ježkem 2 700 až 3600 Kč
Chorvatsko zlomená noha (hospitalizace, převoz) 105 700 Kč
USA zlomenina nohy, malá operace (2 dny hospitalizace) 400 000 Kč

Nechte tyto výdaje na cestovním pojištění …

Připojištění jsou důležitá…
… a to především pojištění odpovědnosti za škodu. Nejvyšší částky odškodného se vyplácejí při škodách na zdraví. Může se jednat o miliónové částky, větší část jich vzniká především v zimní sezóně. Zanedbatelné nejsou také škody na majetku v ubytovacích zařízeních.
Další připojištění – úrazové pojištění, pojištění zavazadel, pojištění zpoždění zavazadel, pojištění zpoždění a zrušení letu, pojištění nevyužité dovolené, pojištění předčasného návratu, pojištění asistenčních služeb, pojištění právní asistence.
Na modrou kartičku zdravotní pojišťovny nespoléhejte…
Evropský průkaz pojištěnce totiž veškeré náklady na případné ošetření nepokryje. Platí jen ve státem provozovaných zdravotnických zařízeních a také nezahrnuje asistenční služby, transport do nemocnice ani převoz zpět do Česka. Zároveň musíte počítat s úhradou poměrně vysokých spoluúčastí, nemluvě o pojištění odpovědnosti za škodu, které nezahrnuje vůbec.
To samé platí o cestovním pojištění k platebním kartám. Zkontrolujte rozsah pojištění, dost často odpovídá ceně pojištění.
Vždy kontaktuje asistenční linku
Pracovníci asistenční linky Vám poradí jak nejlépe situaci vyřešit tak, aby veškeré náklady pojišťovna uhradila v plné výši, ať už se jedná o zdravotní výlohy nebo škodu z odpovědnosti. Také Vám pomohou v případě neseriózního jednání ze strany zahraničních zdravotníků, ke kterému občas dochází.
Porovnejte si pojištění online nebo přijďte na pobočku
Pojištění lze sjednat pohodlně online, okamžitě jej uzavřít a uhradit kartou nebo převodem z účtu.
Rádi Vás přivítáme na pobočce, kde Vám poradíme a pojištění uzavřeme.
 

Z porovnávaných variant doporučuji AXA cestovní pojištění Excelent – výborný poměr ceny a rozsahu pojištění, díky probíhající slevě 50%.
Z nižších variant doporučuji Slavia pojišťovnu a Ergo pojišťovnu.

Přejeme Vám příjemnou dovolenou

… tešíme se na další spolupráci s Vámi